Event Information

BADIA PRATAGLIA, IT 2017-10-06

Trail Sacred Forests

Race information:

24 Km

Itra Points
1
Mtn Points
7
Finisher level
290
Runner Time Score Age Gender Nationality
1 DIBRA Andi 2:12:09 / 49 H ITA
2 ROSTOVTSEV Artem 2:12:26 / 43 H RUS
3 Gori Leonardo 2:14:31 / 37 H ITA
4 ZACCONE Simone 2:14:50 / 37 H ITA
5 VALORI Roberto 2:17:37 / 51 H ITA
6 LUPI Roberto 2:20:15 / 48 H ITA
7 FUSCO Fabio 2:20:27 / 49 H ITA
8 AQUILANI Luca 2:21:00 / 45 H ITA
9 MONDELLO Giovanni 2:21:20 / 28 H ITA
10 SADOTTI Gilberto 2:22:23 / 56 H ITA
11 CUCCARO Giovanni 2:25:27 / 42 H ITA
12 CELLI Luca 2:28:42 / 39 H ITA
13 TOGNALINI Luca 2:29:08 / 56 H ITA
14 Lombardi Luca 2:30:59 / 46 H ITA
15 PICCHI Leonardo 2:31:43 / 45 H ITA
16 DAGUIN Fabrice 2:31:43 / 50 H ITA
17 BELLETTI Daniele 2:32:46 / 44 H ITA
18 FRANCHI Fabrizio 2:33:23 / 54 H ITA
19 MORABITO Marco 2:34:31 / 50 H ITA
20 CAPPELLO Alberto 2:34:33 / 52 H ITA
21 Perrone Vincenzo 2:34:34 / 40 H ITA
22 CETARINI Tiziano 2:34:45 / 41 H ITA
23 NOCENTINI Tiziano 2:37:11 / 44 H ITA
24 BERETTA Roberto 2:40:16 / 51 H ITA
25 BATTISTELLI Fabio 2:40:59 / 42 H ITA
26 POMA Matteo 2:41:39 / 44 H ITA
27 FOSCI Maurizio 2:41:49 / 51 H ITA
28 PANTIERI Davide 2:41:58 / 45 H ITA
29 ARZA Miguel Tomas 2:43:17 / 54 H ARG
30 DE ROSA Gennaro 2:43:33 / 39 H ITA
31 FERRERO Simone 2:43:47 / 46 H ITA
32 COSTANTINO Andrea 2:44:48 / 37 H ITA
33 DRAOLI Maria Cristina 2:44:54 / 57 F ITA
34 Cheli Daniele 2:45:08 / 50 H ITA
35 TEODORANI Gabriele 2:45:50 / 36 H ITA
36 NESI Cosimo 2:45:51 / 32 H ITA
37 DEL PUGLIA Andrea 2:46:18 / 47 H ITA
38 PIAMPIANO Moreno 2:46:23 / 52 H ITA
39 MUGNAIOLI Matteo 2:46:29 / 32 H ITA
40 COLLINI Isacco 2:46:37 / 44 H ITA
41 CARNEVALINI Michele 2:46:55 / 49 H ITA
42 PAPERINI Giampiero 2:47:06 / 53 H ITA
43 PERICCIOLI Federico 2:48:04 / 42 H ITA
44 VECCHIONI Leonardo 2:48:34 / 38 H ITA
45 RUFLOS Cynthia Alejandra 2:49:10 / 42 F ARG
46 VOKUEVA Zhanna 2:49:16 / 34 F RUS
47 GOVERNINI Alessandra 2:49:28 / 45 F ITA
48 TINTI Paolo 2:49:42 / 58 H ITA
49 GRILLO Sergio 2:49:44 / 59 H ITA
50 GHERGO Alessio 2:50:03 / 40 H ITA
51 BOSCO Sabino 2:50:11 / 55 H ITA
52 Ferri Riccardo 2:50:16 / 40 H ITA
53 Safronova Irina 2:50:23 / 41 F RUS
54 Gaggini Marco 2:51:00 / 37 H ITA
55 BELLOTTI David 2:51:07 / 46 H ITA
56 CARBELLOTTI Rodolfo 2:51:42 / 60 H ITA
57 BASSANELLO Enrico 2:51:45 / 42 H ITA
58 GASPARELLO Paolo Simone 2:52:15 / 39 H ITA
59 CHIERICI Stefano 2:53:04 / 48 H ITA
60 FELICI Fabio 2:53:17 / 58 H ITA
61 LONGO Giovanni 2:53:55 / 45 H ITA
62 PROVALOV Denis 2:54:11 / 52 H RUS
63 ZIGNANI Nicola 2:54:53 / 43 H ITA
64 INDIATI Giovanni 2:55:22 / 57 H ITA
65 BIGAGLI Roberto 2:55:37 / 57 H ITA
66 MARRAGHINI Marco 2:55:53 / 36 H ITA
67 FOSCHI Riccardo 2:55:53 / 55 H ITA
68 Lavino Zona Sara 2:55:59 / 33 F ITA
69 FRANKE Marlene 2:56:00 / 40 F GER
70 GIANNINI Stefano 2:56:04 / 59 H ITA
71 TEMPINI Mauro 2:56:14 / 60 H ITA
72 BRAGANTI Maria 2:56:56 / 56 F ITA
73 ZACCHERINI Alberto 2:56:59 / 36 H ITA
74 Passigli Samuele 2:57:02 / 47 H ITA
75 CHECCAGLINI Lucia 2:57:04 / 47 F ITA
76 DINI Enrico 2:57:20 / 70 H ITA
77 ORGANAI Christian 2:57:25 / 38 H ITA
78 PINNA Alessandra 2:57:28 / 43 F ITA
79 SALVADORI Monia 2:58:09 / 48 F ITA
80 SERRE Camille 2:58:10 / 34 F FRA
81 GUARDUCCI Benedetto 2:58:39 / 48 H ITA
82 CANESCHI Remigio 3:00:17 / 53 H ITA
83 LOLLI Lorenzo 3:00:28 / 48 H ITA
84 CALAMAI Stefano 3:00:36 / 57 H ITA
85 BASSI Alice 3:00:58 / 44 F ITA
86 MASSETTI Daniele 3:01:18 / 45 H ITA
87 GENNAI Massimo 3:01:18 / 53 H ITA
88 LELOUP Laurent 3:01:42 / 50 H FRA
89 PICCININI Lorenzo 3:02:34 / 47 H ITA
90 CANOCCHI Elisa 3:02:46 / 42 F ITA
91 CASAMENTI David 3:02:51 / 55 H ITA
92 GADDONI ALESSANDRO 3:03:36 / 51 H ITA
93 FABBRI Paola 3:03:48 / 47 F ITA
94 FREDRO Francesco 3:03:51 / 42 H ITA
95 ZAMBELLI Paolo 3:04:04 / 46 H ITA
96 ANDREANI Massimiliano 3:04:06 / 44 H ITA
97 MIRONOVA Liubov 3:04:10 / 33 F RUS
98 TERZI Gabriele 3:04:14 / 38 H ITA
99 Fortier Jean 3:04:37 / 47 H CAN
100 PACENTI Gabriele 3:04:46 / 43 H ITA
101 FRANCESCHINI Nilo 3:05:01 / 64 H ITA
102 SALATINO Amatore 3:05:55 / 48 H ITA
103 ZANGHERI Luca 3:06:01 / 49 H ITA
104 COLLIGIANI Linda 3:06:17 / 49 F ITA
105 FIORANI Filippo 3:06:57 / 69 H ITA
106 PACI Matteo 3:07:32 / 39 H ITA
107 FALCINELLI Marco 3:07:35 / 41 H ITA
108 GRAZIANI Marco 3:07:36 / 45 H ITA
109 CAPPELLI Nicoletta 3:07:43 / 44 F ITA
110 PALISKA Alen 3:07:54 / 48 H CRO
111 carabellese Edoardo 3:08:46 / 57 H ITA
112 COLLINELLI Cristina 3:09:30 / 47 F ITA
113 BARBANI Alberto 3:09:53 / 53 H ITA
114 MILLI Marco 3:10:04 / 34 H ITA
115 BRACONI Francesco 3:10:23 / 34 H ITA
116 DEL BIMBO Marco 3:10:39 / 58 H ITA
117 DOLCI Luca 3:10:52 / 39 H ITA
118 MEINI Leonardo 3:10:55 / 44 H ITA
119 DE REUS Renate 3:11:01 / 30 F NED
120 BARBONI Daniele 3:11:46 / 46 H ITA
121 Crescentini Elisa 3:13:52 / 42 F ITA
122 BARBERI Luigi 3:14:22 / 69 H ITA
123 CASTAGNOLI Stefano 3:14:48 / 47 H ITA
124 ZAGLI Fabio 3:16:51 / 52 H ITA
125 GIBALOVA Jana 3:17:17 / 37 F SVK
126 RINGRESSI Marco 3:17:32 / 48 H ITA
127 FIORAVANTI Daniele 3:17:54 / 60 H ITA
128 NASUTO Marco 3:17:59 / 47 H ITA
129 FAROLFI Loris 3:18:26 / 48 H ITA
130 SCAINI Roberto 3:18:30 / 48 H ITA
131 ZANAS Nikolaos 3:18:48 / 48 H GRE
132 ANGIOLINI Alessandro 3:19:04 / 55 H ITA
133 BERTI Andrea 3:19:14 / 30 H ITA
134 MANTINI Claudio 3:19:25 / 44 H ITA
135 COLANTUONO Debora 3:19:25 / 46 F ITA
136 SANTINAMI Cosimo 3:19:28 / 37 H ITA
137 DEGL INNOCENTI Marco 3:19:28 / 62 H ITA
138 SERHYEYEVA Anastasiya 3:19:39 / 26 F UKR
139 NARDI Francesco 3:20:10 / 36 H ITA
140 LANDI Alessandro 3:21:06 / 52 H ITA
141 FABBRINI Beatrice 3:21:22 / 31 F ITA
142 BENVENUTI Mirco 3:21:31 / 56 H ITA
143 MARCHIONI Marco 3:21:32 / 50 H ITA
144 GALLERAN Laura 3:21:45 / 38 F ITA
145 TOSTO Gianni 3:21:45 / 40 H ITA
146 RAGAZZINI Michele 3:21:59 / 51 H ITA
147 GRIPPO Alessandro 3:22:21 / 43 H ITA
148 FUSCONI Gennaro 3:22:43 / 49 H ITA
149 VITELLI Alessandro 3:23:28 / 51 H ITA
150 MARTINELLI Vinicio 3:23:30 / 57 H ITA
151 GAROIA Giuliano 3:23:35 / 50 H ITA
152 CAPORICCI Laura 3:23:58 / 42 F ITA
153 TARONI Omar 3:25:16 / 49 H ITA
154 MORARA Fabio 3:25:41 / 49 H ITA
155 MORICONI Daniele 3:25:49 / 36 H ITA
156 MEHTA Amit 3:25:55 / 39 H IND
157 LANDI Marco 3:27:08 / 61 H ITA
158 BRIGHI Marco 3:27:22 / 42 H ITA
159 TELLINI Alessandro 3:27:45 / 40 H ITA
160 BIANCHI CLAUDIO 3:27:46 / 40 H ITA
161 PICCIONI Matteo 3:28:23 / 37 H ITA
162 CERIONI Uliano 3:28:23 / 40 H ITA
163 BERTOCCI Stefano 3:28:29 / 58 H ITA
164 RAGNI Francesco 3:28:47 / 65 H ITA
165 CROCETTI Corrado 3:28:50 / 55 H ITA
166 MOROSINI Emanuele 3:29:23 / 48 H ITA
167 GAMBERINI Giampaolo 3:30:20 / 60 H ITA
168 Pecci Riccardo 3:30:41 / 58 H ITA
169 RIVOLTA Luigi 3:31:11 / 47 H ITA
170 TESTINO Fiorela 3:32:34 / 39 F ARG
171 TAGLIATI Massimiliano 3:32:36 / 49 H ITA
172 BURBERI Sara 3:32:36 / 49 F ITA
173 MORETTI Amedeo 3:32:37 / 36 H ITA
174 CECCANTINI Roberto 3:32:46 / 53 H ITA
175 RASCHELLA Domenico 3:33:41 / 35 H ITA
176 MARCHETTI Fabio 3:33:41 / 62 H ITA
177 ROSSI ANDREA 3:33:44 / 48 H ITA
178 MOTETTI Paola 3:33:44 / 46 F ITA
179 LUVSANDUGAR Irina 3:34:32 / 38 F RUS
180 BUTINI Maurizio 3:34:49 / 68 H ITA
181 SMIRNOVS Sergejs 3:35:01 / 37 H LAT
182 RUBERTI Michela 3:35:06 / 52 F ITA
183 MOISEEV Roman 3:35:07 / 38 H RUS
184 GIOMMI Stefano 3:36:26 / 50 H ITA
185 GIUDICE Silvia 3:36:37 / 58 F ITA
186 LORENZINI Chiara 3:38:41 / 43 F ITA
187 CASINI Chiara 3:38:59 / 41 F ITA
188 MARTINI Maurizio 3:38:59 / 64 H ITA
189 PIERANTOGNETTI Mirko 3:39:24 / 44 H ITA
190 BELFIORE Francesco 3:39:24 / 37 H ITA
191 PUCCI Giovanni 3:39:24 / 47 H ITA
192 FIKIA Marousa 3:40:19 / 44 F GRE
193 D AMBROSI Antonio 3:40:23 / 62 H ITA
194 VANNOZZI Elisa 3:40:23 / 48 F ITA
195 ROATI Michaela 3:40:41 / 44 F ITA
196 LUNGHI Marcello 3:40:56 / 53 H ITA
197 TOMBESI Giacomo 3:42:05 / 39 H ITA
198 SALVATORI Valentina 3:42:05 / 38 F ITA
199 BARONI Fabio 3:42:59 / 57 H ITA
200 MARTELLI Riccardo 3:42:59 / 51 H ITA
201 RAGGI Davide 3:43:00 / 55 H ITA
202 FERRARI Leonardo 3:44:49 / 56 H ITA
203 FENILI Mauro 3:44:53 / 63 H ITA
204 MARCELLI Silvano 3:44:53 / 53 H ITA
205 PANICHI Massimiliano 3:45:21 / 55 H ITA
206 COSTANZO Sergio 3:45:53 / 58 H ITA
207 MONTANERA Carlotta Federic 3:45:53 / 39 F ITA
208 TCYKUNOVA Aleksandra 3:46:57 / 34 F RUS
209 MILLI Marco 3:47:09 / 41 H ITA
210 FABBRI Antonio 3:47:41 / 56 H ITA
211 GONNELLI Roberto 3:49:47 / 57 H ITA
212 PIERI Clarissa 3:50:30 / 42 F ITA
213 KOLMOGOROVA Marina 3:52:15 / 36 F RUS
214 FELICI Eugenio 3:52:49 / 53 H ITA
215 VITELLI Francesca 3:54:35 / 50 F ITA
216 ZAVALLONI Massimo 3:55:07 / 60 H ITA
217 CIANFERONI Nicola 3:58:36 / 53 H ITA
218 ANZALONE Maria 3:58:59 / 54 F ITA
219 ACCIAI Araldo 3:59:48 / 48 H ITA
220 RUSSO Angela 4:01:37 / 40 F ITA
221 INNOCENTI Stefano 4:01:40 / 54 H ITA
222 GIULIETTI Luana 4:02:55 / 32 F ITA
223 PERROTTA Antonio 4:03:35 / 46 H ITA
224 RASSINATI Claudia 4:03:58 / 50 F ITA
225 CEKRIZEVA Anastasija 4:04:17 / 33 F LAT
226 CRESCI Roberto 4:04:25 / 48 H ITA
227 PARISI Gianfranco 4:04:26 / 49 H ITA
228 MAGAZZINI Leonardo 4:05:24 / 50 H ITA
229 GUIDELLI Federico 4:06:51 / 44 H ITA
230 BRACALENTI Massimo 4:07:46 / 38 H ITA
231 MIKHAYLYUKOVA Elena 4:07:54 / 33 F RUS
232 BONI Elisabetta 4:08:35 / 56 F ITA
233 DIAZ GARCIA John Carlo 4:08:38 / 41 H VEN
234 MAGAGNOLI Luca 4:08:38 / 58 H ITA
235 NOCENTINI Giampiero 4:10:39 / 54 H ITA
236 SOLDI Catia 4:10:40 / 58 F ITA
237 CAROSI DINO 4:10:57 / 54 H ITA
238 CECCANTI Andrea 4:17:10 / 61 H ITA
239 BARTOLESI Andrea 4:22:13 / 55 H ITA
240 PASCUZZI Francesco Paolo 4:22:54 / 53 H ITA
241 SAMORI Raffaella 4:24:56 / 59 F ITA
242 PESTELLINI Leonardo 4:29:01 / 56 H ITA
243 MOROZOVA Oksana 4:32:11 / 48 F RUS
244 RAZZARI Carlo Michele 4:34:11 / 72 H ITA
245 GALEAZZI Giuliano 4:34:11 / 66 H ITA
246 OGNIBENE Gian Luca 4:34:23 / 59 H ITA
247 BALBONI Tiziana 4:34:23 / 51 F ITA
248 PIERUCCI Pericle 4:38:07 / 57 H ITA
249 MARIANI Roberto 4:40:24 / 56 H ITA
250 KUZNETCOVA Irina 4:50:02 / 41 F RUS
251 GARDANI Ludovico 4:53:19 / 55 H ITA
Copyright @ 2002-2021 ITRA, All Rights Reserved