Event Information

Nitra, Slovakia 2021-11-09

PONITRIANSKA STOVKA

PONITRIANSKA STOVKA je horský ultramaratón pre jednotlivcov, ktorého trasa (106 km / +3900 m) vedie z Handlovej do Nitry cez dve pohoria - Vtácnik a Tribec. Organizátorom pretekov o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL. 10.-11. septembra 2021 sa bude konat 11. rocník podujatia, ktoré je kvalifikáciou pre Western States Endurance Run a aj pre UTMB.

PONITRIANSKA STOVKA is a mountain ultramarathon for individuals. The 106 km course starts in Handlová, crosses the Vtácnik and Tribec mountains and ends in Nitra. The race is being organized by o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL. On 11.-12. September 2021 the 11th edition of Ponitrianska stovka will take place, which is a qualifying race for WSER and UTMB.

Select Another Race

Race information:

PONITRIANSKA STOVKA

Itra Points
4
Mtn Points
4
Finisher level
320
Runner Time Score Age Gender Nationality
1 BORCIN Tomas 10:57:10
Become an ITRA member for 8€ per year to unlock all your race statistics
+
237;
29 H SVK
2 HUSZTHY Julius 11:19:31 34 H SVK
3 PALENIK Matej 11:31:06 29 H SVK
4 Vanco Michal 12:17:40 35 H SVK
5 PETRIKOVIC Roman 13:37:20 54 H SVK
6 VINKOVIC Slavomir 13:39:47 42 H FRA
7 Zigo Branislav 13:40:23 48 H SVK
8 KOSTAL Marek 13:40:32 34 H SVK
9 KUBIS Michal 13:46:19 29 H SVK
10 ELISCHER Jan 13:49:49 39 H SVK
11 SIMONCIK Kamil 13:53:20 45 H SVK
12 JAKUBIS Martin 13:57:24 23 H SVK
13 BETKO Pavel 13:57:55 29 H SVK
14 Tekel Juraj 14:08:01 36 H SVK
15 MINICH Ladislav 14:11:05 39 H SVK
16 ANTOŠKA Bohuš 14:11:18 25 H SVK
17 Sameliak Jan 14:11:52 39 H SVK
18 TOMA Maros 14:12:22 48 H SVK
19 MATUSOVA Zuzana 14:13:27 38 W SVK
20 Oravec Matej 14:13:44 25 H SVK
21 ZUFFOVA Jana 14:14:16 46 W SVK
22 BLONSKI Daniel 14:30:22 47 H SVK
23 HURAJT Marek 14:30:36 34 H SVK
24 Palenik Emil 14:33:14 49 H SVK
25 SVAB Michal 14:38:54 35 H SVK
26 VARGOVA URSINYOVA Karin 14:45:51 34 W SVK
27 VARGA Filip 14:45:54 34 H SVK
28 ESTERKA Jaroslav 14:48:12 49 H SVK
29 SUHAJDA Milan 14:52:27 46 H SVK
30 Bachar Marek 14:52:29 43 H ESA
31 CALAJ Juraj 14:54:59 40 H CZE
32 FANCOVIC Maros 14:55:41 54 H SVK
33 HUSAR Ivan 15:07:19 37 H SVK
34 HROTEK Patrik 15:11:40 30 H SVK
35 SIPKO Matus 15:14:28 23 H SVK
36 BRESTIC Tomas 15:14:37 38 H SVK
37 SKLADANY Stanislav 15:17:08 50 H SVK
38 KMETOVA Kristina 15:29:09 28 W SVK
39 BORGA Michal 15:29:12 38 H SVK
40 GALKO Milos 15:32:48 49 H SVK
41 STEVKO Matus 15:32:53 24 H SVK
42 KUREKOVA Lydia 15:33:28 33 F SVK
43 DUCHON Jozef 15:33:36 38 H SVK
44 KRCHNAVA Andrea 15:41:50 46 W SVK
45 PASZTOR Jan 15:57:31 30 H SVK
46 MELUS Mikulas 16:10:46 41 H SVK
47 BAKSA Lubomir 16:15:54 62 H SVK
48 DAVID Martin 16:19:59 50 H SVK
49 Kerekes Martin 16:20:03 46 H SVK
50 JAKUBEC Vladimir 16:20:06 49 H SVK
51 KECKES Peter 16:23:38 33 H SVK
52 HOSEKOVA Vanda 16:36:41 25 W SVK
53 Sentkerestiova Lenka 16:36:46 29 F SVK
54 VYSINSKY Michal 16:39:30 45 H SVK
55 Franko Miroslav 16:40:34 50 H SVK
56 PEKAR Martin 16:49:57 42 H SVK
57 ANTLOVA Eva 16:51:26 32 W SVK
58 ANTL Jan 16:51:28 33 H SVK
59 PEKAR Milos 16:51:32 41 H SVK
60 ANTL Ondrej 16:51:36 27 H SVK
61 HUSKA Michal 16:52:11 41 H SVK
62 PTAK Marian 16:53:22 51 H SVK
63 Krnáč Lukáš 16:53:23 34 H ESA
64 SULKO David 16:54:59 33 H SVK
65 KALINOVA Lubomira 17:01:51 39 W SVK
66 POUS Richard 17:01:58 50 H SVK
67 KONTUR Karol 17:12:35 44 H SVK
68 GYEPES Daniel 17:15:28 43 H SVK
69 Miskovic Jozef 17:15:34 39 H SVK
70 Halasz Ladislav 17:17:50 49 H SVK
71 NESTICKY Daniel 17:17:54 43 H SVK
72 GATIAL Tomas 17:19:59 36 H SVK
73 Minaroviech Martin 17:21:03 48 H SVK
74 MULLER Vladimir 17:22:58 40 H SVK
75 KRUPPA Martin 17:23:01 41 H SVK
76 Bajtek Zbynek 17:26:21 41 H CZE
77 KLUS Marek 17:31:04 45 H SVK
78 NAVRATILOVA Miroslava 17:33:11 37 W SVK
79 JANICEK Jaroslav 17:33:17 57 H SVK
80 NOVAK Milos 17:35:57 35 H SVK
81 GABULOVA Monika 17:36:14 41 W SVK
82 HLOZAK Pavel 17:36:18 45 H SVK
83 ZIAK Milan 17:36:37 49 H SVK
84 NAGYOVA Zuzana 17:38:41 28 F SVK
85 SLODICAK Pavol 17:43:45 35 H SVK
86 JANIK Michal 17:45:24 48 H CZE
87 Murgas Erik 17:45:28 45 H SVK
88 BOBONIC Rastislav 17:45:43 45 H SVK
89 PEDIAC Jakub 17:46:16 30 H SVK
90 GATIALOVA Marta 17:48:03 35 F SVK
91 PAUCEK Juraj 17:55:33 47 H SVK
92 MASTALIC Peter 17:58:01 34 H SVK
93 PANDULOVA Michaela 17:59:37 36 F SVK
94 HALAJ Miroslav 18:04:55 50 H SVK
95 HRUZ Martin 18:05:34 39 H SVK
96 DIVEKYOVA Silvia 18:13:24 26 F CZE
97 SIATINSKA Stanislava 18:16:28 45 W SVK
98 OLSOVSKY Roman 18:18:03 31 H SVK
99 SITAS ML. Daniel 18:35:13 32 H SVK
100 URBANIK Martin 18:36:44 45 H SVK
101 BOSKO Ondrej 18:37:13 38 H SVK
102 BAŠKA Tomáš 18:37:38 33 H SVK
103 VALACHOVA Tatiana 18:37:44 36 W SVK
104 STACH Peter 18:38:17 37 H SVK
105 KUBALA Peter 18:43:32 40 H SVK
106 JUHAS Tomas 18:44:09 32 H SVK
107 GABALA Michal 18:45:58 44 H POL
108 KRALIK Juraj 18:50:14 30 H SVK
109 KADER Ladislav 18:51:33 40 H SVK
110 RYBAR Lukas 18:57:55 30 H SVK
111 GAL Jozef 19:08:00 42 H SVK
112 BATMENDIJNOVA Julia 19:09:05 33 F SVK
113 BARAN Kristina 19:10:54 31 W SVK
114 CINCURA Jaroslav 19:11:06 44 H SVK
115 PIPISKA Tibor 19:11:10 29 H SVK
116 KLINEC Jan 19:11:19 44 H SVK
117 JONAS Richard 19:13:21 45 H SVK
118 JANCO Richard 19:13:33 20 H SVK
119 Mezei Michal 19:20:23 41 H SVK
120 lebosse Denis 19:20:46 53 H FRA
121 KRAJCOVIC Peter 19:25:02 40 H SVK
122 GURBACS Tamas 19:28:03 43 H HUN
123 TVRDON Jaroslav 19:33:12 40 H SVK
124 HLADIK Marek 19:35:17 41 H SVK
125 SARNIK Adrian 19:35:21 44 H SVK
126 Kevicky Florian 19:45:41 50 H SVK
127 KARAK Tomas 19:46:17 33 H SVK
128 ZAVODSKA Lydia 19:46:20 27 W SVK
129 MATEJKA Marek 19:47:43 44 H SVK
130 HUBINSKA Michaela 19:47:47 39 W SVK
131 HORSKY Peter 19:55:59 41 H SVK
132 ZILA Jan 19:56:04 49 H SVK
133 MISKOVICOVA Veronika 20:00:38 38 F SVK
134 MISKOVIC Martin 20:10:00 40 H SVK
135 PODOLEC Jozef 20:15:00 50 H SVK
136 BUCHA Jaroslav 20:16:00 52 H SVK
137 MUZYKA Marian 20:33:11 38 H SVK
138 PAULOVIC Marek 20:34:03 54 H SVK
139 KUCKO Stefan 20:37:06 50 H SVK
140 MORAVCIK Peter 20:40:35 40 H SVK
141 CHLUPKOVA Daniela 21:09:25 41 W SVK
142 PUCIK Ondrej 21:09:31 40 H SVK
143 IVAN Miroslav 21:09:38 36 H SVK
144 TEHLAROVA Vladimira 21:31:48 47 F SVK
145 HLAVATY Milan 21:32:03 46 H SVK
146 HAUSLER Jutta 21:48:22 49 F AUT
147 MULLER Markus 21:48:30 56 H AUT
148 LENCES Robert 21:53:28 55 H SVK
149 BORIK Robert 21:54:33 38 H SVK
150 CHUDEJ Tomas 21:54:37 34 H SVK
151 MIHALIK Peter 21:54:42 43 H SVK
152 CAGAN PETER 21:54:47 51 H SVK
153 ZORICAK Jozef 21:55:37 53 H SVK
154 Virsik Felix 22:13:18 51 H SVK
155 OKRUHLICOVA Zuzana 22:18:09 41 F SVK
156 Okruhlica Lubomir 22:18:14 69 H SVK
157 Nemecek Marek 22:23:32 37 H SVK
158 DRDAKOVA Stanislava 22:23:38 34 F SVK
159 MIKUS Frantisek 22:25:52 50 H SVK
160 VALENT Peter 22:26:04 30 H SVK
161 SADOVSKY Ondrej 22:26:10 27 H SVK
162 SUSTA Milan 22:36:00 54 H CZE
163 Barin Ivan 22:48:49 39 H SVK
164 ONDREJKOVIC Jan 23:00:47 45 H SVK
165 PETRIKOVIC Milan 23:25:34 56 H SVK
166 BODO Peter 23:50:06 40 H SVK
167 ZIAK Jozef 23:57:26 43 H SVK
168 MARTOS Igor 12:12:14 48 H SVK
169 GEREG Branislav 12:12:25 28 H SVK
170 JEDINAKOVA Adriana 12:12:08 35 W SVK
171 BENDA Michal 12:12:17 37 H SVK
172 SURKALA Milan 12:12:23 39 H SVK
173 SMATANA Martin 12:12:30 36 H SVK
174 SICHTOVA Andrea 12:12:44 49 W SVK
175 LUKACOVA Jana 12:12:53 41 W SVK
176 SISKA Miroslav 12:12:44 58 H SVK
177 SKLADANY Michal 12:12:43 18 H SVK
178 MASARYK Miroslav 12:12:37 44 H SVK
179 SKLADANY Daniel 12:12:24 21 H SVK
DNF ADAMUSCIN Michal 31 H SVK
DNF ANGELOVIC Marek 40 H SVK
DNF BACA Martin 30 H SVK
DNF BACIK Pavol 45 H SVK
DNF BAKO Peter 33 H SVK
DNF BARCIN Peter 45 H SVK
DNF BIELICH Jozef 46 H SVK
DNF BLAHO Lubomir 48 H SVK
DNF BODOCKY Michal 43 H SVK
DNF COCHER Robert 43 H SVK
DNF CZAKO Ivan 32 H SVK
DNF DUBINAK Dalibor 43 H SVK
DNF ELISCHEROVA Andrea 36 W SVK
DNF FILO Juraj 37 H SVK
DNF GERENYIOVA Katarina 40 F HUN
DNF GOGORA Ondrej 37 H SVK
DNF GREGORIC Boltezar 52 H SVK
DNF HARACH Michal 47 H SVK
DNF Havetta Patrik 25 H SVK
DNF HELCMAN Michal 43 H SVK
DNF HOLA Klaudia 34 W SVK
DNF HOLEC Miroslav 42 H SVK
DNF JAVOR Zsuzsanna 50 F HUN
DNF JENCIK Jan 42 H SVK
DNF JURIK Miroslav 37 H SVK
DNF KACKO Michal 32 H SVK
DNF Kalman Michal 40 H SVK
DNF KEVICKA Alena 46 F SVK
DNF KISVINCE Tomas 43 H SVK
DNF KLENKO Dusan 22 H SVK
DNF KOCHAN Lukas 37 H SVK
DNF Kocica Michal 29 H SVK
DNF KONC Lubomir 47 H SVK
DNF Krakovic Vojtech 33 H CZE
DNF KRATOCHVILA Martin 33 H SVK
DNF KRIZANOVIC David 29 H SVK
DNF KRIZANOVIC Lubos 50 H SVK
DNF KUZELOVSKY Tomas 21 H SVK
DNF LOZINAK Martin 43 H SVK
DNF MAIXNER Michal 31 H SVK
DNF Nagy Alexander 36 H SVK
DNF OLACH Samuel 22 H SVK
DNF PETOVSKA Michaela 42 W SVK
DNF PLANKA Filip 30 H SVK
DNF PODOLCOVA Miroslava 36 W SVK
DNF POLUBOK Kajetan 42 H POL
DNF PROKEIN Denis 36 H SVK
DNF SALY Timotej 22 H SVK
DNF SEVCIK Stanislav 40 H SVK
DNF SKOLNIK Peter 66 H SVK
DNF STOCOVA Petra 36 F SVK
DNF SUKENIK Oliver 32 H SVK
DNF TURCEK Martin 31 H SVK
DNF UJHELYI Jaroslav 27 H SVK
DNF URIK Jan 41 H SVK
DNF VANO Simon 31 H SVK
DNF VECHTEROVA Jana 30 W SVK
DNF VILLAR Michal 45 H SVK
Copyright @ 2002-2021 ITRA, All Rights Reserved