Event Information

BADIA AGNANO, IT 2020-11-10

Valdambra Trail

https://www.valdambratrail.com

https://www.valdambratrail.com

Race information:

ULTRA VALDAMBRA TRAIL

Itra Points
3
Mtn Points
5
Finisher level
410
Runner Time Score Age Gender Nationality
1 ROTA Donatello 5:14:10 / 36 H ITA
2 GIANCOLA Alessio 5:38:45 / 45 H ITA
3 Ranallo Enrico 5:38:48 / 30 H ITA
4 GIOSI Domenico 5:49:37 / 38 H ITA
5 BONZI Loris 5:53:48 / 37 H ITA
6 AMENDOLA Carmine 6:06:09 / 37 H ITA
7 BONZI Mattia 6:14:03 / 34 H ITA
8 Mattesini Claudio 6:17:51 / 46 H ITA
9 Frosali Marco 6:22:17 / 34 H ITA
10 Manganello Andrea 6:22:30 / 38 H ITA
11 MONGELLI Lidia 6:23:43 / 41 F ITA
12 Pompoli Francesco 6:26:09 / 49 H ITA
13 Rossi Giacomo 6:39:29 / 46 H ITA
14 BECCHI Marco 6:46:43 / 36 H ITA
15 BECCHI Daniele 6:46:47 / 38 H ITA
16 RAMBALDI Gianluca 6:46:56 / 49 H ITA
17 maffei Roberto 6:50:18 / 34 H ITA
18 MARTELLINI Roberto 6:54:06 / 47 H ITA
19 CORTI Caterina 6:59:36 / 36 F ITA
20 CILLONI Luca 7:03:21 / 53 H ITA
21 DALLA MARIGA Enrico 7:09:03 / 44 H ITA
22 Peroni Samuele 7:11:21 / 50 H ITA
23 Lenti Marcello 7:11:36 / 49 H ITA
24 ORSI Francesco 7:11:37 / 39 H ITA
25 PETRIZZO Fabio 7:14:57 / 48 H ITA
26 moro Daniele 7:15:23 / 46 H ITA
27 MEONI Glauko 7:17:45 / 42 H ITA
28 sciutto Italo 7:21:02 / 43 H ITA
29 LIBERATORE Luigi 7:22:09 / 53 H ITA
30 Magnesa Giulia 7:25:18 / 49 F ITA
31 PILOTTA Alessandro 7:25:53 / 48 H ITA
32 BERTELLI Mauro 7:26:13 / 40 H ITA
33 ALOISI Marco 7:27:46 / 45 H ITA
34 IORDACHE Victor 7:27:59 / 52 H FRA
35 Ambrosini Letizia 7:28:22 / 30 F ITA
36 de renzis Guglielmo 7:29:07 / 46 H ITA
37 SUSTA Federico 7:30:00 / 44 H ITA
38 PIANESI Giuseppe 7:31:12 / 59 H ITA
39 VIGNOLI Valter 7:34:35 / 39 H ITA
40 DE PAMPHILIS Antonio 7:35:15 / 41 H ITA
41 DOMENICONI Andrea 7:37:11 / 38 H ITA
42 Andreini Cristian 7:37:13 / 42 H ITA
43 PAROLIN Fabio 7:38:10 / 41 H ITA
44 DI VITTORIO Elena 7:41:05 / 44 F ITA
45 COSTANTINI Fabio 7:47:31 / 61 H ITA
46 SPERINDEI Daniele 7:47:31 / 55 H ITA
47 De Rosa Silvia 8:02:34 / 44 F ITA
48 GIULIANELLI Enrico 8:06:43 / 58 H SMR
49 ILARDI Ash 8:08:18 / 48 H ITA
50 TINACCI Lorenzo 8:08:38 / 29 H ITA
51 BELARDINI Gianluca 8:10:59 / 50 H ITA
52 TUCCI Claudio 8:13:35 / 56 H ITA
53 MILINI Stefano 8:13:58 / 37 H ITA
54 ANTONELLI Davide 8:16:53 / 35 H ITA
55 AGNOLETTI Lamberto 8:17:19 / 68 H ITA
56 FIORUCCI Fabrizio 8:17:33 / 52 H ITA
57 MIRABELLO Luca 8:17:40 / 44 H ITA
58 MORETTI Silvia 8:19:04 / 34 F ITA
59 NARINO Gabriel 8:19:42 / 42 H ITA
60 Bassetti Federico 8:20:00 / 46 H ITA
61 DI NALLO Roberto 8:21:44 / 42 H ITA
62 roumeguere Stephane 8:23:15 / 37 H FRA
63 PELLICCIOTTA Filippo 8:23:41 / 48 H ITA
64 D Agostino Maurizio 8:26:20 / 46 H ITA
65 Passigli Samuele 8:27:43 / 47 H ITA
66 BURBERI Cristian 8:27:45 / 32 H ITA
67 BANDINI Matteo 8:29:39 / 34 H ITA
68 VOLPI Stefano 8:34:03 / 55 H ITA
69 CARUSO Dario 8:38:47 / 35 H ITA
70 FILIPPINI Alessio 8:46:35 / 51 H ITA
71 CRESTI Simone 8:47:26 / 47 H ITA
72 ZANOBI Filippo 8:49:34 / 25 H ITA
73 TAURINO Marco 8:52:53 / 44 H ITA
74 PIAZZA Luciano 8:53:58 / 59 H ITA
75 DI GENNARO Normanno 8:56:34 / 71 H ITA
76 Quattrini Paola 8:58:14 / 46 F ITA
77 TESTINI Claudio 8:58:43 / 65 H ITA
78 vescovo Michele 8:59:36 / 39 H ITA
79 CECCHINI Mara 9:03:29 / 48 F ITA
80 SARNO Francesco 9:07:10 / 50 H ITA
81 MENCI Massimo 9:10:35 / 40 H ITA
82 GAMBAIANI Mauro 9:11:27 / 56 H ITA
83 PANIZZI Rachele 9:15:17 / 41 F ITA
84 FERRARI Massimo 9:16:35 / 58 H ITA
85 LA ROSA Massimo 9:17:55 / 59 H ITA
86 ADORNETTO Francesco 9:19:44 / 40 H ITA
87 ZOMPANTI Fabio 9:20:01 / 52 H ITA
88 SCARPA Franco 9:22:09 / 67 H ITA
89 BENINI Stefano 9:23:10 / 57 H ITA
90 BASSI Elena 9:23:21 / 49 F ITA
91 POGGIANTI Miria 9:27:17 / 41 F ITA
92 CINCI Nicola 9:28:22 / 46 H ITA
93 DENTAMARO Vincenzo 9:29:12 / 48 H ITA
94 SZNAK Sabrina 9:29:37 / 37 F ARG
95 BRUNI Vinicio 9:32:36 / 45 H ITA
96 PAPINI Rossano 9:32:49 / 49 H ITA
97 STOPPONI Giacomo 9:35:14 / 41 H ITA
98 PADOVANI Andrea 9:39:27 / 56 H ITA
99 D ASCANIO Valentina 9:44:45 / 43 F ITA
100 Catena Gianfranco 9:45:20 / 41 H ITA
101 PERRA Fabio 9:47:33 / 41 H ITA
102 Congiu Ilaria 9:47:36 / 41 F ITA
103 Bragetta Marco 9:49:03 / 60 H ITA
104 JERMAKOVIENE Inga 9:53:23 / 47 F ITA
105 Gambera Francesco 9:56:52 / 45 H ITA
106 SALVATI Romolo 9:56:53 / 43 H ITA
107 Nardone Davide 9:57:43 / 29 H ITA
108 CALVANI Alessandro 10:01:21 / 51 H ITA
109 AMODEO Sabrina 10:02:36 / 45 F ITA
110 BOILINI Ermanna 10:29:58 / 64 F ITA
111 BRAMBILLA Michele 10:35:41 / 58 H ITA
112 Guerrieri Graziano 10:36:39 / 68 H ITA
113 TIRABOSCHI Osvaldo 10:40:23 / 63 H ITA
114 LACERRA Fiorenzo 10:41:33 / 65 H ITA
115 NICOLIA Tiziana 10:41:37 / 46 F ITA
116 Ciuti Stefano 10:44:48 / 61 H ITA
117 GAMBI Angela 10:51:21 / 54 F ITA
118 SETTESOLDI Daniele 10:56:58 / 53 H ITA
119 COZZI Domenico 10:57:28 / 42 H ITA
Copyright @ 2002-2021 ITRA, All Rights Reserved